שיווק דיגיטלי – העתיד הדיגיטלי של החברה שלך

שיווק דיגיטלי משרד פרסום OKלפעמים מעצם היותנו עוסקים בדבר ומצואים בתוכו בצורה עמוקה כל כך, איננו שמים לב לדקויות ולהגדרות.

כתב על זה גם הדלהי למה וזה מצוין בספרו של הקארט טול – “כוחו של הרגע הזה“.

אבל לעיניינו, הרי אם באמת נחשוב על זה, אנחנו צורכים שירותים בסמארטפון מרבית היום,שימוש בלתי פוסק באפליקציות, רוכשים מידע וצרכים דרך הרב גוגל, מתקשקשים בווטסאפ, מתעדכנים בפייסבוק – אנחנו נמצאים ברשת בצורה כזו או אחרת לאורך כל היום, בין אם אנו מודעים לזה ובין אם לאו. כל הפעולות הללו הן עולם שיווק דיגיטלי.

 

 

שיווק דיגיטלי לחברה – מדוע ?

כשאנחנו גולשים ברשת הפייסבוק אנחנו נחשפים למודעות פרסומיות שכידוע לכולם כיום, פרסומות אלו הן בעצם לרוב כיום עם שיטות הפילוח והטרגוט פורצות הדרך, הן מידע רלוונטי (או לא) לתחומי העניין שלנו, בהמשך נוסיף רימרקטינג.

כמו כן, מתייעצים עם חברים ולמעשה ניזונים מתוכן שמעניין אותנו, מה שמאפשר לכם – בעלי החברה או סמנכ”לי השיווק שלה\ למנף את החברה באמצעות כלי השיווק פייסבוק.

 

כשאנחנו משוטטים בין האפליקציות, שוב אנו נחשפים לפרסומות מסוגים שונים.

באפליקציית הניווט waze למשל, כאשר אנו נמצאים במיקום גיאוגרפי שקרוב אלינו, ״סיכות״ שונות מופיעות על המפה וחושפות אותנו למגוון עסקים כמו מסעדות, בתי קפה, תחנות דלק, אטרקציות וכדומה – גם שיטה זו היא חלק בלתי נפרד מקבוצה שלמה של פעולות החוברות תחת ההגדרה של שיווק דיגיטלי.

 

קידום אתרים בגוגל או כמו במאמר המצליח שלנו “העיקרון השוויוני של האינטרנט – קידום בתוצאות החיפוש מעולם לא היה מרגש יותר

ופרסום ממומן באדוורדס המשלים את הקידום האורגני בגוגל (גם על זה כתבנו מאמר מעניין הטומן בחובו הבדלים רבים על כלי הפרסום קראו פה) ,

הקמת חנות אינטרנטית, באנרים, ניוזלטרים שמגיעים לרשימת התפוצה שלנו למייל, עמודי נחיתה, בועות צפות שנמצאות באתר מסוים במטרה ליצור הכרה של העסק שלנו ולהגדיל את החשיפה, אלו ועוד הן פעולות של שיווק דיגיטלי.

 

שיווק דיגיטלי בצורה חכמה

זכרו – אם עד לפני מספר שנים, היינו מחפשים בעיתון או במגזין לפרסם את החברה שלנו – היום מרבית הפרסום מתבצע ברשת האינטרנט. גם אתר אינטרנט שאנו מקימים או אפילו בלוג שאנו פותחים לטובת החברה שלנו הם חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק והפרסום הדיגיטלי.

היתרונות של שיווק דיגיטלי?

 

זה כאן ועכשיו – אין צורך לחכות! באמצעות שיווק דיגיטלי אתם משיגים חשיפה מיידית ולא צריכים לחכות שהעיתון יופק מהדפוס לתפוצה ולהמתין שמישהו יחליט לרכוש אותו ולקרוא בדיוק את העמוד שבו החליטו עבורכם לפרסם את החברה שלכם.

בדיגיטלי הכל קורה באותו רגע שבו הגולש עושה שימוש במיקום הרלוונטי אליכם וכך אתם יכולים ליצור חשיפה אדירה במינימום זמן.

כוחו של הכאן ועכשיו כבר אמרנו קודם??

 

ממוקד – באמצעות פרסום ושיווק דיגיטלי התואמים את מטרות העסק שלכם, אתם יכולים ליצור חשיפה ממוקדת.

יש המון שיטות וטכניקות מתקדמות שמאפשרות לכם להגיע אל קהל היעד שלכם בין אם זה דרך הפייסבוק דרך גוגל, דרך יח”צ אונליין כמו טאבולה ואאוטבריין ואפיקי פרסום שונים נוספים.

ברגע שאתם מגיעים לאנשים שאתם מעניינים אותם מלכתחילה (הלקוחות הפוטנציאליים של העסק שלכם), הסיכוי שלכם להגדיל את אחוזי המכירות שלכם גדל פי כמה, בעוד אם אתם מפרסמים לכולם ובאופן פחות ממוקד – הפרסום לא יהיה אפקטיבי.

 

כולם נמצאים שם – כמו שאמרנו בתחילת הפוסט, כל אחד ואחת מאיתנו נמצא ברשת בשלב כזה או אחר של היום.

יש מאיתנו גם כאלה שנמצאים שם יותר מאשר מבמקומות אחרים ולכן הכלים השיווקיים הדיגיטליים מגיעים לכמות גדולה מאוד של אנשים.

 

איך אני אדע מתאים לפרסום החברה הקטנה או הבינונית שלי?

שיווק דיגיטלי מתקדםבדיוק בשביל זה, אנחנו נמצאים כאן.

משרד פרסום OK הינו משרד פרסום שיידע לאפיין את הצרכים הפרסומיים של החברה שלך יחד עם בשיתוף פעולה מלא של המנכ”ל או מנהל השיווק וישאף לקדם את המכירות של החברה בצורה אפקטיבית, מהירה וכן לROI גבוה בתקציבי הפרסום, בזכות נסיון עשיר בקידום מכירות למגוון חברות קטנות ובינוניות בארץ.