התקשרו עכשיו

072-256-9000

cloud of words or tags related to blogging and blog design on a  digital tablet with cup of coffee

שיווק באינטרנט

כיום, כל עסק או חברה רוצים וצריכים להגדיל את קהל היעד שלהם ואת המכירות. הדרך הטובה והיעילה ביותר לעשות זאת היא בעזרת שיווק באינטרנט. ניתן לעשות זאת בעזרת פרסום בפייסבוק, פרסום בגוגל ובמנועי החיפוש או באמצעות תוכן שיווקי. משרד פרסום מקצועי ידע לבצע זאת בצורה היעילה והטובה ביותר בהתאם לתקציב הפרסום של העסק.

לשיווק באינטרנט חשיבות רבה בהגדלת המכירות של העסק. בנוסף, הוא מגדיל את החשיפה ואת כמות הלידים והלקוחות הפוטנציאלים של החברה בצורה משמעותית. אנו ב”פרסום אוקיי” מתמחים בפרסום בפייסבוק, קידום במנועי החיפוש ובכתיבת תוכן שיווקי לאינטרנט, כל מה שעסק צריך לפרסום באינטרנט.

שיווק באינטרנט ניתן לעשות במגוון דרכים:

אתר אינטרנט ועמודי נחיתהעיצוב מקצועי, מרשים ובעל מסר ברור הכולל בתוכו תוכן שיווקי המניע לפעולה, שיגרום לגולשים להתעניין במוצר או השירות ולהשאיר פרטים.

עמוד פייסבוק – עמוד עסקי בעל עיצוב מרשים, תוכן שיווקי מניע לפעולה וקמפיינים ממוקדים לפי קהל יעד מתאים.

קידום ממומן בגוגל – פרסום מודעה ממונת למוצר או שירות שאותה מציעה החברה עפ”י תקציב המוגדר מראש. המודעה צריכה להתאם לקהל היעד ולמילות המפתח הרלוונטיות. מודעות מסוג זה מייצרות לידים רבים לעסק.

ניהול תוכן – כתיבת תוכן שיווקי איכותי לאתר האינטרנט, לפייסבוק לדפי נחיתה ועוד. כתיבת התוכן נעשית בצורה מקצועית עם התאמה לדרישות מנועי החיפוש ומילות המפתח.

כיום, ניתן לומר כי שיווק באינטרנט הוא האמצעי היעיל ביותר גם מבחינת התוצאות וגם מבחינת העלויות. קמפיינים שיווקיים הבנויים בצורה נכונה מובילים להגדלה משמעותית בכמות הלידים ובסופו של דבר להכנסות. ההשקעה בפרסום באינטרנט הינה כדאית ומשתלמת.

גלילה לראש העמוד