פרסום עסקים – גם עסקים קטנים יכולים לקבל פרסום איכותי בתקציב נוח

מפרסום עסקיםגוון העסקים בשוק הישראלי הינו נרחב ומגוון. קיים מגוון בלתי נדלה של עסקים – ממש בדיוק כמוך, שבכדי שאנחנו כ-צרכנים נכיר אותם או שלב לפני – נדע על קיומם, קיימים ועונים עבורנו על איזשהוא צורך קיים, אותם עסקים חייבים לפעול למען חשיפה מוגברת – גם דרך פרסום.

יחסי ציבור ופרסום הם כבר מזמן לא רק נחלתם של עסקים גדולים: מעצבי פנים, כותבים, רואי חשבון, עורכי דין, מנעולנים – כולם מוכנים להשקיע תקציב בתהליך הכולל פרסום עסק. אם עד לפני כמה שנים, טרם הפלטפורמות האינטרנטיות השונות תפסו תאוצה ופרצו לתודעה שלנו, הכוח הפרסומי הגדול היה בידיים של הרשתות, המותגים והארגונים הגדולים.

אז לא עוד –  היום גם עסקים קטנים נהנים מפרסום אינטרנטי, ויראלי וחכם, שלא רק יוצר חשיפה אלא באמת מגדיל את אחוזי המכירות של אותו עסק קטן בשטח. הפרסומת באינטרנט אינן פרסומות רגילות, כמו שהיינו רגילים עד לפני כמה שנים לראות בעיתונים ובמגזינים. פרסומות דיגיטליות משלבות לרוב גם קטעי אנימציה ותנועה מה שמאפשר להעביר את המסר הפרסומי בצורה מגרה שגורמת לקהל אשר נחשף אליה להגיב.

היתרונות של פרסום עסקים קטנים

פרסום עסק אז למה שרק עסקים גדולים יוכלו ליהנות מפרסום אפקטיבי שמצמיח את העסק מבחינת המכירות, התודעה ומעצים את החשיפה? משרד פרסום OK, שם לו למטרה לקדם את מעגל המכירות עבור עסקים קטנים עד בינוניים. אנו מספקים שירותים שונים של שיווק דיגיטלי הכוללים בתוכם קידום אתרים אורגני (גוגל), קמפיינים ממומנים (פרסומות או מודעות), שירותי עיצוב, הקמת אתרי חברה, פרסום OFFLINE והכל בשילוב עם אסטרטגיה פרסומית שנכונה ומותאמת במיוחד ובאופן ספציפי לעסק ולמותג שלכם. פרסום עסקים הוא תהליך עמוק, חשיבתי שדורש מקצועיות, הבנה, סבלנות והרבה התמדה. אם אתם עסק קטן או בינוני, הצטרפו למעגל הלקוחות שלנו ותווכחו כיצד העסק שלכם מקבל בדיוק את מה שהוא צריך, בדרך אל העיניים הנכונות – הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

זכרו – פרסום – הוא הדרך. בניית המותג – הוא ההתחלה.

פרסום עסקים קטנים – גם במחיר שאפשר לעמוד בו

כאמור, הנושא הכספי בכל מה שקשור לפרסום עסקים הוא סוג של מכשול בפני עצמו. עבור שירות של יחסי ציבור, גובים היחצ״נים מעסקים קטנים בין 1,200 ל-1,500 דולר בחודש, מחיר שלא תמיד כל עסק יכול לעמוד בו. הרי יש עוד המון הוצאות שקשורות לפרסום בין אם זה פליירים, דיוור למייל, באנרים, מודעות קופצות, שלא לדבר על תחזוקת אתר אינטרנט, דף פייסבוק, אינסטגרם ועוד. אז בשביל שכן תוכלו לעמוד בתקציבים ולהתאים את קמפיין הפרסום ואת הדרך שבה אתם משווקים את העסק שלכם החוצה לתקציב שלכם, אתם זקוקים לחברת פרסום שתדע להשתמש בצורה המועילה ביותר בתקציב שיש לכם, ובשביל זה אנחנו כאן.

היתרונות של פרסום עסקים באינטרנט:

  1. פרסום ממוקד קהל יעד.
  2. חשיפה גבוהה.
  3. אפשרות לשלוט על הקמפיין בכל זמן נתון.
  4. התאמת הפרסום בהתאם למילות המפתח המאפיינות את העסק שלכם.
  5. נראות/בולטות גבוהה.

פרסום גם לעסקים קטניםחשוב תמיד לזכור, פרסומת באינטרנט מהווה גמישות גבוהה וניתן להתאים אותה בהתאם לתנאי השוק המשתנים, בהתאם לפרוייקטים בהם המפרסם עוסק באותו זמן, לצאת במבצעים פרסומיים ועוד. השילוב בין עכשוויות, גמישות, תקציב נמוך ותגובה בזמן אמת הופך את עולם הפרסום האינטרנטי למדיום העכשווי המדוייק עבור כל אותם עסקים – קטנים, בינוניים וגדולים.