משרד פרסום בצפוןמדי שנה אנו שומעים על עסקים שנסגרים עוד לפני שהצליחו להגיע אל הקהל הרחב לו ציפו. הסיבות לסגירת עסק יכולות להיות רבות ואחת מהן היא חוסר פרסום שמוביל לכך שלעסק אין מספיק לקוחות ומכאן לא מספיק רווחים (או אפילו הפסדים).

פתיחת עסק היא אינה עניין של מה בכך, היא מערבת חזון, חלום והשקעת כספים וזמן. לכן, כל עסק צריך להשקיע את משאביו בדרך הנכונה ולהיעזר בגורמים הרלוונטיים שיעזרו לו להגשים את החזון. במקום זה נכנס משרד פרסום שיכול להגדיל את החשיפה של העסק, ליצור קידום מכירות ולהוביל את העסק להצלחה כפי שתוכננה בעת יצירת החזון.

יכולותיו של משרד פרסום בצפון

  • הכרות עם השטח – משרד פרסום בצפון מכיר את אפשרויות הפרסום השונות העומדת בפני העסקים הקטנים והבינוניים. כמובן, על המשרד להביא איתו ניסיון וידע הן בתחום הפרסום “המסורתי” כמו העיתונים, הברושורים ודומיהם והן את תחום הפרסום האינטרנטי ולשלוט בכל המדיות בצורה שתשרת את העסק על הצד הטוב ביותר.
  • הבנת אתגרי הצפון – ההבנה של החיים בצפון נדרשת עבור כל מי שהלקוחות שלו נמצאים באזור. כאן, משרד פרסום בצפון אשר חי את האזור ומכיר את האנשים וצורת ההתנהלות שלו, יכול להוות יתרון גדול עבור העסק.
  • מפגש פנים אל פנים – משרד פרסום בצפון יכול להגיע אל לקוחות בצפון בקלות ולקבוע איתם פגישות פנים אל מול פנים. רבים מהעסקים, הקטנים והבינוניים, מרגישים צורך להיות חלק בלתי נפרד מהתהליך ולשם כך נפגשים עם משרד הפרסום פנים אל מול פנים.

פרסום למען קידום מכירות

משרד פרסום באיזור צפון הארץהתפיסה של כל עסק צריכה לייצר חשיפה גדולה ללקוחות פוטנציאלים ומכאן יצירת קידום מכירות. ברגע שהעסק ממוקם בצפון טבעי שיפנה אל משרד פרסום בצפון, אחד אשר מכיר את האמצעים השונים לקידום העסק ונושם את החיים באזור.

משרד פרסום OK ממוקם בקיבוץ כפר חרוב שבצפון. ה
משרד מאמין בחשיפת כל עסק על פי הצורך שלו ולכן לפני התחלת הפרסום הוא מגדיר בשיתוף העסק את היעדים הנדרשים לו ורק לאחר מכן מציע את הפעולות הנכונות להשגתן. המשרד קשוב ללקוחות, מכיר את אפשרויות הפרסום ואת הקהל הלקוחות של הצפון ומשתמש בניסיונו הרב כדי להביא התוצאות הרצויות לעסקים קטנים ובינוניים.