משרד מיתוג

משרד מיתוג

משרד מיתוג – חשיבות בחירת המשרד

משרד מיתוגהליך מיתוג הוא משמעותי עבור כל עסק וחברה. בתהליך זה נקבע מה העסק ישדר ללקוחותיו ואיך נכון לו ביותר לעשות זאת. את התהליך מומלץ לעשות בעזרת משרד מיתוג המכיר היטב את השלבים השונים, אחד שיש לו ניסיון בתחום וחשוב לא פחות, משרד קשוב ששם את לקוחותיו (כלומר העסק שלכם) במרכז ולא את הרצונות האישיים שלו. בסיום העבודה תהיה לעסק שפה משלו וזו תבוא לידי ביטוי בנראות הגרפית, באתר האינטרנט ואפילו בצורת התקשורת מול הלקוחות.

מתי כדאי לבצע הליך מיתוג לעסק?

כעיקרון מומלץ לבצע את הליך המיתוג עוד בשלב ההקמה של העסק. כיוון שבהליך זה נעשות פעולות של בידול העסק מהאחרים, נבחן השוק בו הוא נמצא ומבליטים את היתרונות שלו על פני האחרים, כדאי לפנות אל משרד מיתוג כבר בשלבים הראשונים של ההקמה וכך ליצור חשיפה נכונה לעסק ולמשוך התעניינות מלקוחות.

רבים אשר פתחו את עסקיהם לא ביצעו הליך שכזה ועבורם חשוב לדעת כי אף פעם זה לא מאוחר מדי וכל רגע הוא מתאים ליצירת הבידול. כמובן, גם עסקים אשר קיימים שנים רבות ואפילו עשרות שנים ומחזיקים במיתוג שאינו תואם את המסרים שהם רוצים להעביר, יכולים לגשת למשרד המתמחה במיתוג ולבצע את ההליך מחדש.

אתם חלק בלתי נפרד מהליך המיתוג

חשוב שכל עסק יידע שהוא חלק בלתי נפרד מהליך המיתוג. אמנם משרד מיתוג מתמחה בתחום, יעשה חלק משמעותי בבחינת השוק לרבות הלקוחות, המתחרים והנוכחות שלהם, אך המטרה שלו תהיה להפוך את הקול של העסק למרכז העניינים. לשם כך ישנו צורך בבחירת המשרד המתאים עבורכם ויש לבדוק כי הפרמטרים הבאים מתקיימים:

  • הקשבה – משרד המתמחה בתחום המיתוג ישים תמיד את לקוחותיו במרכז העניינים, יהיה קשוב לבקשות השונות, יבין מהו המסר שהעסק רוצה להעביר ורק אז יציע כיצד ליצור את המיתוג.
  • ניסיון עשיר – הניסיון עוזר למשרד להבין מהו הצורך של כל עסק, כיצד לבדוק מיהם לקוחותיו ובסופו של דבר הוא אומר שיש לו ניסיון בעבודה מול אנשי מקצוע אותם הזדמן לו לבחור בקפידה רבה.
  • תיאום ציפיות – חשוב מאד לבחור במשרד מיתוג אשר מבהיר כבר מהשלבים הראשונים מהן הציפיות שלו ולמה אתם יכולים לצפות. זהו חלק בלתי נפרד מההליך וחשוב שתדעו מול מה אתם עומדים.
  • שימוש בנתונים קיימים – אם אתם עסק קיים אשר מעוניין לבצע מיתוג מחדש או שמעולם לא עשיתם מיתוג, אך יש לכם חומרים שונים כמו למשל בתחום הגרפיקה או אתר אינטרנט, יהיה על משרד המיתוג לדעת להשתמש באלו בצורה הטובה והנכונה ביותר לעסק.

משרד מיתוג המתאים לכם

בחירת משרד מיתוג מנצחבחירת משרד מיתוג היא חלק בלתי נפרד מהתהליך ויש להקדיש זמן ופנאי לבחירתו. הבחירה הנכונה תוביל לתוצאות הטובות ביותר לעסק, מה שיתבטא בין היתר גם בגדילת המכירות, הנראות הנכונה ושביעות הרצון מתפעולו (כמובן שאי אפשר להתנות את כל הפעילות על המיתוג, אך יש לו חלק חשוב במשיכת לקוחות).

משרד פרסום OK מתמחה בתחום ומכיר היטב את עבודת המיתוג על כל רבדיה. למשרד ניסיון עשיר עם לקוחות מגוונים וביכולתו להתאים לכל עסק את הכלים הנכונים לו. המשרד מכיר את כלי הפרסום המסורתיים (כמו העיתונות והפליירים) ושולט בתחום פרסום באינטרנט, שהוא המדיה הדיגיטלית. המשרד מציע הליך מיתוג לעסקים קטנים, גדולים, חדשים וותיקים וישמח לעמוד גם לרשותכם.

פופולארי

6 רעיונות לפרסום עסק

מחפשים רעיונות לפרסום עסק? אין צורך ללכת רחוק. במיוחד עבור העסק ריכזנו עבורכם 6 רעיונות שיעזרו לכם לקדם את העסק. בין הרעיונות אמצעים דיגיטליים ולא

לקריאה מלאה»

התפוח חוגג 40 ! מזל טוב

  apple, חברת הטכנולוגיה הגדולה בעולם, חוגגת השבוע 40 שנים להקמתה ולכבוד המאורע קיבצנו עבורכם את הפרסומות הטובות ביותר שלה בכל הזמנים. חברת אפל, היא

לקריאה מלאה»
גלילה לראש העמוד