אחד המרכיבים הכי חשובים בשיווק באינטרנט הוא התוכן. אתר האינטרנט של העסק הוא כלי להעברת מידע לקהל היעד ולכן חשוב לדאוג שיהיה בו תוכן איכותי, מקצועי ומעניין, אשר יכלול בתוכו תוכן שיווקי ברור המניע לפעולה. ישם לשים דגש על ניסוח נכון, בחירת כותרות שיתפסו את העין וכמובן שיכתב בצורה המותאמת למנועי החיפוש. כתיבת התוכן נעשית ע”י אנשי מקצוע כמו קופירייטרים ומנהלי תוכן המתמחים בכתיבה שיווקית לאינטרנט בצורה מעניינת עם מסרים ברורים.

אנו ב”פרסום אוקיי” נותנים שירותי כתיבת תוכן וקופירייטינג לאתרים. אנו נדע להתאים עבורכם את התוכן המתאים בהתאם לפרופיל החברה והמסרים השיווקים שהיא רוצה להעביר לקהל היעד. הכתיבה נעשית לאחר למידה וניתוח מעמיק של המסרים השיווקים שאותם רוצה בעל העסק להעביר, קהל היעד וכמובן מילות המפתח המתאימות והרלוונטיות לצורך קידום האתר במנועי החיפוש וגוגל בפרט.

אנו כותבים תכנים עבור לקוחות רבים במגוון תחומים כמו: בנייה, בריאות, תיירות ונופש, חשמל ותאורה ועוד.

אנו מציעים מגוון חבילות תוכן לעסקי:

חבילת תוכן בסיס – עריכה תכנים קיימים והתאמת התוכן הקיים באתר למנועי החיפוש.

חבילת תוכן רגילה – כתיבת תוכן לאתרים בהתאמה לקהל היעד, מילות מפתח ומנועי החיפוש, תוך מתן דגש על כותרות שימשכו את הגולשים וכתיבה שיווקית.

חבילת תוכן משודרגת – כולל את תכנון התוכן בכל דפי האתר, מחקר מקדים לבחירת מילות המפתח המתאימות והפופולאריות ביותר לקידום, כתיבת תוכן שיווקי ואיכותי והזנתו בדפי האתר.